Olgunsoy Denizcilik
Hakkımızda

Bizi tanımak isteyenlere kısa da olsa kendimizden biraz bahsetmek isteriz. Neler yaptığımızı, nasıl çalıştığımızı sizlerle paylaşarak arada bir güven ilişkisinin doğmasından yanayız. Biz çok uzun yıllardır bu sektörün içerisinde olarak deniz araçlarından özellikle gemi ve yatlar üzerinde ciddi bilgi ve birikime sahip bir işletmeyiz. Bu güne kadar sayısız başarılı projenin altına imzamızı atarak yurt genelinde ve yurt dışında bakım ve onarım alanında aranan bir firma haline geldik.
Hakkımızda Olgunsoy Denizcilik
Olgunsoy Denizcilik Hakkında
Olgunsoy Denizcilik olarak gitmediğimiz yer gezmediğimiz tersane kalmadı. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok tersanede projeler yürüterek, iş seçmeyerek aldığımız işe saygı duyarak hızlı şekilde davrandık. Her işimize en altta en üste kadar tüm çalışanlarımızı seferber ederek projeleri en hızlı şekilde tamamladık. Hızlı şekilde tamamlayacağız diye iş kalitemizden, iş güvencemizde de kesinlikle ödün vermedik. Şimdi birlikte yeni projelere imza atmak için sizlerin bizlerle iletişime geçmesini dört gözle bekliyoruz. Arayın illa birlikte çalışmak gerekmez bilgi alın. Biz sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.

Olgunsoy Denizcilik Yetkinlikleri

Kendimize yaptığımız iş, verdiğimiz hizmet ve profesyonellik açısından not vermemiz gerekirse biz kendimizin ve yaptığımız işin sonuna kadar arkasında dururuz.

Şaft Pervane

100%

Mekanik

100%

Hidrolik

100%

Makine

100%

S:S:S Olgunsoy Denizcilik

Gemi ve yat hidrolik, mekanik, şaft, pervane ve makine sistemlerinin bakım ve tamir işlemleri ile ilgili bir çok soru almaktayız. Bu sorular içerisinden bazılarının cevaplarını buradan yanıtlamak isteriz.

1. Yeriniz nerededir?

Merkez ofisimiz Kocaeli ilinin Darıca ilçesindedir.

2. Hizmet süreniz kaç gündür?

Yapılası istenen işin durumuna göre hizmet süremiz değişiklik göstermektedir. Ancak Olgunsoy Denizcilik olarak işlerimizi sorunsuz ve en hızlı şekilde çözümlemek için geniş bir ekip ile çalışmaktayız.

3. İmalat yapıyor musunuz?

İmal edilmesi gereken parça için gerekli imalatı gerçekleştirebiliyoruz.

4. Hizmeti kendi yerinizde mi veriyorsunuz?

Bakım, onarım, tamir gibi hizmetlerimizi gerek kendi yerimizde gerekse sizin uygun gördüğünüz yerde verebiliyoruz.

Bize Ulaşın

Gemi yat bakım onarım ve tamir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? Şaft, pervane, mekanik, hidrolik ve makine sistemleri üzerine aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar için bizimle iletişime geçebilir sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.

Hemen Ara

Profesyonel hizmet ve işçilik

Telefon: 0537 256 76 98